Tököli Csépi út melletti földút mocska
Tököli Csépi út melletti földútról érkezett az alábbi bejelentés. Sokan itt is azt gondolják, hogy az erdő hulladéklerakó és ezzel komolyan károsítva a helyi ökoszisztémát.
Korábban a településről a Tököli Parkerdő egyik bejáratáról érkezett bejelentés, ami pár nap alatt szerencsésen meg is oldódott. Ide kattintva elérhető a megoldott bejelentés.

Tököli Csépi út – Erdőbe kihordott építési, kommunális és még kitudja milyen hulladék. / Fotó: hulladekvadasz.hu
A bejelentés szövege
“Tisztelt Hulladékvadászok! Tökölön, a Csépi út 263-al szemben lévő földút elején -jobb oldalon- háztartási hulladék, majd a bal oldalon bútordarabok találhatóak. Egyenesen tovább haladva, néhány száz méterrel arrébb, a két oldalt erdős szakasz jobb oldalában nagy mennyiségű építési hulladék, gumiabroncs rejlik a fák tövében.”
Hulladék jellege: kommunális, építési, elektronikai, üveg hulladék.
[codepeople-post-map]